Slider

Tel: +48 32 3300300
Fax: +48 32 3300302

sprzedaz@jiffypackaging.com


Agata Watola
Manager Działu Obsługi Klienta
+48 693 134 212
+48 32 33 00 335
awatola@jiffypackaging.com


Małgorzata Przetak
Specjalista ds. Obsługi Klienta
+48 32 33 80 619
mprzetak@jiffypackaging.com


Katarzyna Wajman-Grasza
Specjalista ds. Obsługi Klienta
+48 32 33 00 313
kwajmangrasza@jiffypackaging.com


Monika Lata
Specjalista ds. Obsługi Klienta
+48 32 33 80 717
khamelik@jiffypackaging.com


Iwona Szeląg
Specjalista ds. Obsługi Klienta
+48 32 33 80 719
iszelag@jiffypackaging.com

Kamila Ryżewska
Sales Manager Western Europe
+48 603 937 350
kryzewska@jiffypackaging.com


Aneta Skóra
Sales Manager Eastern Europe
+48 603 776 868
askora@jiffypackaging.com


Mariusz Sitkiewicz
Koordynator ds. Dystrybucji
+48 603 951 996
msitkiewicz@jiffypackaging.com


Paweł Maliszewski
Koordynator ds. Dystrybucji
+48 667 080 012
pmaliszewski@jiffypackaging.com


Elżbieta Knysak
Koordynator ds. Dystrybucji
+48 665 444 614
eknysak@jiffypackaging.com

Hanna Grzesińska-Sito
Manager Działu
+48 32 33 00 338
hgrzesinskasito@jiffypackaging.com


Paweł Przybysławski
Specjalista
+48 32 33 80 610
pprzybyslawski@jiffypackaging.com


Joanna Zienć
Specjalista
+48 32 33 00 301
jzienc@jiffypackaging.com

Artur Radzik
Manager Zakupów i Logistyki
+48 32 33 00 321
aradzik@jiffypackaging.com

Adam Łojko
Koordynator Magazynu
+48 32 33 00 337
+48 691 744 174
alojko@jiffypackaging.com

Katarzyna Wandzik
Dyrektor Finansowy
+48 32 33 80 733
kwandzik@jiffypackaging.com


Barbara Piekarz
Księgowa
+48 32 33 80 713
bpiekarz@jiffypackaging.com


Mirosława Cymbała
Księgowa
+48 32 33 80 712
mcymbala@jiffypackaging.com


Anna Seredyn
Księgowa
+48 32 33 80 714
aseredyn@jiffypackaging.com

logo-jp

JIFFY PACKAGING
SP. Z O.O.

KRS: 0000074987
REGON: 272 890 589
NIP: 631 103 49 61
Nr BDO: 000010284

Al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 39
44-102 Gliwice, Polska

Tel: +48 32 3300300
Fax: +48 32 3300303

E-mail:
biuro@jiffypackaging.com
sprzedaz@jiffypackaging.com


ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

1. Administratorem danych, w rozumieniu art. 7 pkt 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) zawartych w niniejszym formularzu jest Jiffy Packaging sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach 44-102, al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 39.
2. Zebrane dane będą przetwarzane przez Administratora wyłącznie w celach kontaktowych w ramach prowadzonej działalności gospodarczej i nie będą udostępniane innym odbiorcom.
3. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, jednakże jest niezbędne do zapewnienia sprawnego przepływu informacji.
4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych.